Zasady

Zdrowie
Dla dobra naszych psów wszystkie psy pozostawiane w hotelu powinny być zdrowe, zaszczepione (wścieklizna i choroby zakaźne), odrobaczone oraz zabezpieczone przeciwko kleszczom.
Prosimy o przekazanie nam na czas pobytu psa aktualnego świadectwa szczepienia przeciwko wściekliźnie.Prosimy właścicieli o pozostawienie książeczki zdrowia, lub w razie jej braku informacji na temat historii medycznej psa. W każym przypadku indywidualnie z właścicielem ustalamy zasady postępowania w przypadku nagłego zachorowania psa.
Zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia psa który wykazuje objawy choroby.
Jedzenie
Dietę każdego psa ustalamy indywidualnie, na życzenie właściciela karmimy psy wybraną karmą, jedzeniem gotowanym lub BARF-em. W celu zminimalizowania stresu zwierzaka nie wprowadzamy zmian żywieniowych w diecie psa.
Przyjazd i odbiór psa
Właścicieli psów mających pozostać w hotelu po raz pierwszy zachęcamy do wcześniejszego odwiedzenia naszego miejsca w celu zaobserwowania reakcji psa w nowym otoczeniu.
Psa można przywieźć oraz odebrać w dowolnie wcześniej ustalonym terminie.
Dla naszych stałych klientów oferujemy usługę odbioru psa z domu właściciela oraz dostarczenie go z powrotem w umówionym czasie.
Kontakt z nami w trakcie pobytu psa
Rozłąka z psem może być trudna zarówno dla psa jak i jego Pana. Zachęcamy właścicieli do kontaktowania się z nami zarówno telefonicznie jak i mailowo. Na życzenie przesyłamy drogą mailową dokumentację fotograficzno/ filmową z pobytu czworonoga na wakacjach.
Posłanie psa
Psy śpią i oraz przebywają razem z nami w domu, pozostając pod stałą opieką. W trosce o zminimalizowanie stresu związanego ze zmianą otoczenia psa zachęcamy właścicieli do przywiezienia razem z psem jego legowiska, które będzie jego bezpiecznym miejscem do czasu powrotu. W przypadku gdy pies nie będzie miał swojego posłania, zapewniamy wszystkim psom legowiska.
Bezpieczeństwo
Spacery z psami odbywają się na smyczy lub lince.Nie jest to regułą,gdyż nie każdy psiak ma silnie rozbudowany instynkt myśliwski.Dla tych właśnie gości gwarantujemy zabawę w wyszukiwanie tropów, na 12 metrowej lince. Ponadto każdy pies pozostający w naszym hotelu dostanie indywidualne oznakowanie z danymi kontaktowymi naszego Hotelu.
Wielkość Grupy Psów
W trosce o zapewnienie indywidualnych potrzeb każdego z podopiecznych w naszym hotelu przebywa nie więcej niż trzech gości jednocześnie. W imię zasady że nie liczy się ilość ale jakość oferowanych przez nas usług.
Izolatka
W szczególnych przypadkach (jak np choroba, zachowania agresywne, ruja u suczki) kierując się dobrem naszych psich gości będziemy zmuszeni odizolować psa od reszty grupy i otoczyć go specjalną opieką. Każdorazowo w takiej sytuacji będziemy kontaktować się z właścicielem, pozostawiając mu możliwość wcześniejszego odbioru psa.
Agresja
W trosce o dobro naszych psich gości zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia psa, który wykazuje objawy agresji zarówno do ludzi jak i do przebywających w pensjonacie zwierząt.
Jeśli agresywne zachowanie psa pojawi się w trakcie pobytu w hotelu, może dojść do sytuacji, że będziemy zmuszeni prosić właściciela o wcześniejszy odbiór psa. W przypadku braku możliwości natychmiastowego odbioru zwierzęcia pies pozostanie przez resztę pobytu pod specjalnym nadzorem, odizolowany od reszty grupy.
Suki w trakcie rui
Bardzo prosimy właścicieli suczek o nieoddawanie zwierząt do hotelu w terminie spodziewanej rui. Suczki, które będą wykazywały objawy rui będziemy zmuszeni odizolować od reszty psów i traktować na specjalnych zasadach.
Rezerwacja
Rezerwacji miejsca w hotelu dokonujemy w momencie wpłacenia 50% bezzwrotnej zaliczki.
Zaliczkę zwracamy tylko w przypadku gdy zwolnione miejsce zostanie wykorzystane przez innego psa.

Odmowa przyjęcia psa
W trosce o dobro przebywających w naszym hotelu zwierząt zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia psa.
W takim przypadku zwracamy właścicielowi psa całość wcześniej wpłaconej zaliczki.