Szkolenie psów

Prowadzimy szkolenia psów w zakresie podstaw posłuszeństwa, stosując wyłącznie pozytywne metody pracy z psem. Program szkolenia obejmuje naukę wykonywania podstawowych poleceń, naukę chodzenia na luźnej smyczy, przywołanie do opiekuna, pozostawanie na miejscu oraz prawidłową komunikację z innymi psami. Każdorazowo program szkolenia dostosowujemy do konkretnego psa i posiadanych przez niego umiejętności.
Pracujemy także z psami w zakresie eliminacji niepożądanych zachowań takich jak: drapanie w drzwi, gryzienie przedmiotów czy podkradanie ze stołu. Pomagamy w rozwiązywaniu innych psich problemów, takich jak: lęk przed burzą, lęk przed nieznanymi przedmiotami (np. suszarka czy odkurzacz itp.).
Chcąc uzyskać jak najlepsze efekty szkolenia pracujemy z każdym psem indywidualnie, biorąc pod uwagę jego temperament i uwarunkowania rasowe. Sprawiamy że szkolenie staje się zabawą.
Szkolenie psa może odbywać się w trakcie pobytu psa w hotelu jak również niezależnie, w postaci indywidualnych spotkań. Możliwy jest również dojazd do klienta.